Програма на турнира

  • 26 сеп.
    Квалификации, първи кръг

    CENTER COURT start 12:00 pm

    Qualifying – [WC] A. Donski (BUL) vs [8] J. Rodionov (AUT)  26 61 76(4)
    Qualifying – [1] P. Martinez (ESP) vs [WC] S. Ivanov (BUL) 75 61
    Qualifying – [4] E. Gerasimov (BLR) vs E. Donskoy (RUS) 63 76(4)
    Qualifying – [2] M. Cecchinato (ITA) vs I. Marchenko (UKR) 36 36

    COURT 1 start 12:00 pm
    Qualifying – [3] A. Seppi (ITA) vs C. Ilkel (TUR) 76(3) 62
    Qualifying – M. Cressy (USA) vs [6] K. Majchrzak (POL) 64 46 36
    Qualifying – A. Celikbilek (TUR) vs [5] D. Galan (COL) 76(6) 46 63
    Qualifying – K. Zuk (POL) vs [7] T. Machac (CZE) 46 26

  • 27 сеп.
    Квалификации, втори кръг / Първи кръг сингъл/ Първи кръг на двойки

    CENTER COURT start 12:00 pm

    Qualifying – [3] A. Seppi (ITA) vs [WC] A. Donski (BUL) 63 62

    Qualifying – [4] E. Gerasimov (BLR) vs A. Celikbilek (TUR) 73(6) 63

    Not Before 4:00 pm
    B. Paire (FRA) vs [7] A. Davidovich Fokina (ESP) 64 75

    Not Before 6:00 pm
    M. Kecmanovic (SRB) vs [WC] A. Andreev (BUL) 76(7) 64
    [6] A. Mannarino (FRA) vs G. Mager (ITA) 36 26

    COURT 1 start 12:00 pm

    Qualifying – [1] P. Martinez (ESP) vs [6] K. Majchrzak (POL) 64 76(4)

    Not Before 2:00 pm

    Qualifying – I. Marchenko (UKR) vs [7] T. Machac (CZE) 36 63 76(2)

    Not Before 4:00 pm
    L. Musetti (ITA) / A. Vavassori (ITA) vs M. Demoliner (BRA) / R. Matos (BRA) 36 67(8)

  • 28сеп.
    Първи кръг сингъл/ Първи кръг и четвъртфинали на двойки

    CENTER COURT start 12:00 pm
    [8] J. Millman (AUS) vs M. Ymer (SWE) 62 64
    J. Munar (ESP) vs M. Giron (USA) 6:7 (2) 16 46
    R. Jebavy (CZE) / M. Middelkoop (NED) vs [WC] A. Andreev (BUL) / A. Lazarov (BUL) 62 64

    Not Before 6:00 pm
    [WC] D. Kuzmanov (BUL) vs L. Musetti (ITA) 67 (4) 76(3)  63
    [Q] E. Gerasimov (BLR) vs V. Pospisil (CAN) 57 76(8) 63

    COURT 1 start 2:00 pm
    R. Bopanna (IND) / A. Qureshi (PAK) vs [3] O. Marach (AUT) / P. Oswald (AUT) 26 67(1) 7-10
    [Q] P. Martinez (ESP) vs L. Djere (SRB) 67 (5) 36

  • 29сеп.
    Първи и втори кръг сингъл/ Първи кръг и четвъртфинали на двойки

    CENTER COURT start 12:00 noon

    First Round – E. Ruusuvuori (FIN) vs J. Duckworth (AUS) 63 46 46
    First Round – I. Ivashka (BLR) vs P. Andujar (ESP) 64 63
    First Round – [1] H. Kontinen (FIN) / B. McLachlan (JPN) vs J. Erlich (ISR) / D. Inglot (GBR) 64 67(4) 6-10

    Not Before 6:00 pm
    First Round – [WC] A. Lazarov (BUL) vs [5] F. Krajinovic (SRB) 06 36
    Second Round – [LL] К. Majchrzak (POL) vs [WC] D. Kuzmanov (BUL) 75 61

    COURT 1 start 12:00 noon
    First Round – [Q] A. Seppi (ITA) vs [Q] I. Marchenko (UKR) 46 26

    Not Before 1:30 pm

    First Round – A. Golubev (KAZ) / A. Nedovyesov (KAZ) vs [2] T. Brkic (BIH) / N. Cacic (SRB) 36 76(2) 7-10
    First Round – [4] L. Saville (AUS) / J. Smith (AUS) vs A. Goransson (SWE) / H. Nys (MON) 76(4)  76(2)
    Second Round – G. Mager (ITA) vs M. Kecmanovic (SRB) 76(3) 63

  • 30сеп.
    Втори кръг сингъл/ Четвъртфинали на двойки

    CENTER COURT start 12:00 noon

    M. Giron (USA) vs [3] A. de Minaur (AUS) 76(5) 76(2)
    J. Duckworth (AUS) vs B. Paire (FRA) 64 64
    L. Djere (SRB) vs [5] F. Krajinovic (SRB) 36 06

    Not Before 6:00 pm
    I. Ivashka (BLR) vs [2] G. Monfils (FRA)
    [1] J. Sinner (ITA) vs [Q] E. Gerasimov (BLR) 63 76(3)

    COURT 1 start 12:00 noon
    Second Round – [8] J. Millman (AUS) vs [Q] I. Marchenko (UKR) 57 76(0) 63
    First Round – S. Gonzalez (MEX) / A. Molteni (ARG) vs [Alt] P. Milushev (BUL) / R. Shandarov (BUL) 63 64

    Not Before 3:00 pm
    First Round – [WC] A. Donski (BUL) / D. Kuzmanov (BUL) vs J. O’Mara (GBR) / K. Skupski (GBR) 62 57 7-10
    Quarterfinals – M. Demoliner (BRA) / R. Matos (BRA) vs [3] O. Marach (AUT) / P. Oswald (AUT) 67(6) 67 (3)
    Quarterfinals – J. Erlich (ISR) / D. Inglot (GBR) vs R. Jebavy (CZE) / M. Middelkoop (NED) 26 57

  • 01окт.
    Четвъртфинали сингъл/ Полуфинал на двойки

    CENTER COURT start 12:00 noon
    [4] L. Saville (AUS) / J. Smith (AUS) vs J. O’Mara (GBR) / K. Skupski (GBR) 36 62 8-10

    Not Before 2:00 pm
    [8] J. Millman (AUS) vs M. Giron (USA) 46 26

    Not Before 3:30 pm
    G. Mager (ITA) vs [2] G. Monfils (FRA) 26 26

    Not Before 6:00 pm
    [1] J. Sinner (ITA) vs J. Duckworth (AUS) 76(4) 64
    [LL] K. Majchrzak (POL) vs [5] F. Krajinovic (SRB) 36 64 36

  • 02окт.
    Полуфинали сингъл/ Полуфинал на двойки

    CENTER COURT start 12:00 noon
    R. Jebavy (CZE) / M. Middelkoop (NED) vs J. O’Mara (GBR) / K. Skupski (GBR) 36 16
    [3] O. Marach (AUT) / P. Oswald (AUT) vs S. Gonzalez (MEX) / A. Molteni (ARG) 26 75 10-6

    Not Before 4:00 pm
    M. Giron (USA) vs [2] G. Monfils (FRA) 57 06

    Not Before 6:00 pm
    [1] J. Sinner (ITA)  vs  or [5] F. Krajinovic (SRB) 63 75

  • 03окт.

    2:00 pm
    Final – Doubles
    Jonny O’MARA (GBR)/Ken SKUPSKI (GBR) vs Oliver MARACH (AUT)/Philipp OSWALD (AUT) [3] 63 64
    4:30 pm
    Final – Single
    Jannik SINNER (ITA) [1] vs Gael MONFILS (FRA) [2] 63 64

Акценти

1LA04768-288x360

Акценти от Sofia Open 2021

видео

Основни Спонсори

Sofia Open 2021

Официални спонсори и партньори

Sofia Open 2021
ASICS
mazda

Управляващи Oрганизации

Sofia Open 2021

Медийни Партньори

Sofia Open 2021
digitalid.bg
NovSport

Sofia Open 2021

ATP 250

За шести път в историята си България ще бъде домакин на турнир от календара на Асоциацията на професионалните тенисисти (ATP). Надпреварата ще бъде от категория ATP 250, като победителят ще добави 250 точки към своя резултат в световната ранглистата. Турнирът ще се проведе в многофункционалната спортна зала „Арена Армеец София“, която е с капацитет 12 000 места.