Програма и резултати 2020

Програма и резултати

  • 07 nov

    CENTER COURT start 12:00 noon
    Qualifying – [Alt] F. Ornago (ITA) vs [WC] G. Donev (BUL) 6:3, 1:6, 6:2

    Not Before 1:30 pm
    Qualifying – [1] G. Simon (FRA) vs [Alt] L. Saville (AUS) 6:4, 6:3
    Qualifying – V. Troicki (SRB) vs [5] E. Donskoy (RUS) 6:4, 6:7 (4), 6:4
    Qualifying – [3] A. Karatsev (RUS) vs [WC] A. Donski (BUL) 6:2, 6:3

    COURT 1 start 12:00 noon
    Qualifying – M. Purcell (AUS) vs [7] M. Klizan (SVK) 5:7, 4:6
    Qualifying – [4] T. Daniel (JPN) vs Z. Kolar (CZE) 6:4, 6:3
    Qualifying – I. Marchenko (UKR) vs [6] J. Kovalik (SVK) 7:5, 6:3

    Not Before 5:00 pm
    Qualifying – F. Ferreira Silva (POR) vs [8] M. Huesler (SUI) 4:6, 5:7

  • 08 nov

    CENTER COURT start 1:00 pm
    Qualifying – [1] G. Simon (FRA) vs I. Marchenko (UKR) 6:2, 6:3
    Qualifying – [3] A. Karatsev (RUS) vs [8] M. Huesler (SUI) 7:6 (2), 6:4

    Not Before 6:00 pm
    [6] J. Millman (AUS) vs [WC] A. Andreev (BUL) 6:3, 6:1
    R. Albot (MDA) vs Y. Sugita (JPN) 6:4, 6:1

    COURT 1 start 1:00 pm
    Qualifying – [4] T. Daniel (JPN) vs [7] M. Klizan (SVK) 6:3, 6:4
    Qualifying – [Alt] F. Ornago (ITA) vs V. Troicki (SRB) 2:6, 4:6

  • 09 nov

    CENTER COURT start 12:00 noon
    M. Huesler (SUI) vs [7] N. Basilashvili (GEO) 6:1, 4:6, 7:6 (6)
    [LL] M. Klizan (SVK) vs [5] A. Mannarino (FRA) 6:3, 1:6, 5:7
    J. O’Mara (GBR) / K. Skupski (GBR) vs [WC] A. Donski (BUL) / V. Mladenov (BUL) 6:3, 6:4

    Not Before 6:00 pm
    S. Caruso (ITA) vs [WC] D. Kuzmanov (BUL) 4:6, 6:4, 6:4
    [8] M. Cilic (CRO) vs [WC] J. Forejtek (CZE)

    COURT 1 start 12:00 noon
    D. Sharan (IND) / I. Zelenay (SVK) vs [2] J. Murray (GBR) / N. Skupski (GBR) 3:6, 6:3, 6:10
    V. Pospisil (CAN) vs [LL] I. Marchenko (UKR) 6:2, 5:7, 7:6 (5)
    [Q] T. Daniel (JPN) vs [Q] A. Karatsev (RUS) 6:7 (2), 1:6
    E. Gerasimov (BLR) vs [Q] V. Troicki (SRB) 6:3, 3:5, 6:3
    A. de Minaur (AUS) / D. Vega Hernandez (ESP) vs R. Albot (MDA) / A. Sitak (NZL)

  • 10 nov

    CENTER COURT start 12:00 noon
    R. Carballes Baena (ESP) vs R. Gasquet (FRA)
    M. Fucsovics (HUN) vs J. Sinner (ITA)
    [1] J. Melzer (AUT) / E. Roger-Vasselin (FRA) vs [WC] D. Kuzmanov (BUL) / V. Troicki (SRB)

    Not Before 6:00 pm
    [1] D. Shapovalov (CAN) vs R. Albot (MDA)
    V. Pospisil (CAN) or [LL] I. Marchenko (UKR) vs [4] J. Struff (GER)

    COURT 1 start 12:00 noon
    [Q] G. Simon (FRA) vs A. Martin (SVK)
    N. Cacic (SRB) / A. Qureshi (PAK) vs F. Nielsen (DEN) / T. Puetz (GER)

    Not Before 3:30 pm
    [3] M. Purcell (AUS) / L. Saville (AUS) vs T. Brkic (BIH) / M. Cilic (CRO)
    M. Arevalo (ESA) / M. Middelkoop (NED) vs [4] S. Gille (BEL) / J. Vliegen (BEL)
    J. Erlich (ISR) / A. Vasilevski (BLR) vs F. Martin (FRA) / H. Nys (MON)

  • 11 nov
    Second Round – Single / Quarter-Finals – Doubles – sessions time – 12:00 and 18:00
  • 12 nov
    Quarter-Finals – Single / Semi-Finals – Doubles – sessions time – 12:00 and 18:00
  • 13 nov
    Semi-Finals – Single / Semi-Finals – Doubles – sessions time – 12:00 and 18:00
  • 14 nov
    Final – Single / Final – Doubles – sessions time – 12:00 and 15:00